Для відділення шкідливих газів і пилових частинок від повітряних потоків використовують рукавні фільтри. Такі пилозбирачі ефективно експлуатуються на різних підприємствах, складах, фабриках та інших об’єктах.

Сфера використання:

 • Виробничі ливарні цехи
 • Металургія — чорна і кольорова
 • Скляна промисловість
 • Виробництво будівельних матеріалів
 • Меблева промисловість
 • Машинні заводи
 • Хімічні лабораторії
 • Харчове виробництво
 • Обробка металу.

Конструктивні характеристики.

Конструкція рукавних фільтрів складається з корпусу, всередині якого знаходяться рукава діаметром від 100 до 300 мм і висотою від 0.5 до 10 м. Корпусна конструкція включає:

 1. Камеру для забрудненого повітря;
 2. Розподільну камеру;
 3. Фільтруючі рукава;
 4. Перфоровану пластину;
 5. Камеру для чистого повітря;
 6. Бункер для збору пилу;
 7. Обслуговуючу платформу.

Технічний опис фільтруючих матеріалів.

Одним з головних способів регенерації фільтрувальних матеріалів є механічне струшування. За допомогою такого методу забезпечується стабільне видалення залишків пилу. Струс відбувається в 2-х напрямках: горизонтальному і вертикальному.

Але ви повинні враховувати, що при механічному струшуванні потрібно постійно стежити за механізмом, оскільки в процесі роботи можливі поломки. Попередження:

 • Механізм має підвищену чутливість до витяжки і усадки рукавів.
 • При регенерації необхідно відключати окремі секції або фільтри.

Ще одним ефективним способом регенерації фільтруючих матеріалів є імпульсне продування. Це один з найбільш ефективних методів регенерації. Найчастіше використовується в каркасних конструкціях фільтрів на більшості виробничих підприємствах і складах. У рукавних фільтрах з імпульсною продувкою не застосовуються обдувочні вентилятори або струшування. Такий механізм передбачає очистку за допомогою стиснутого повітря, очищеного від частинок пилу, вологи і масла. Подивитися граничні показники тиску можна в 0.35-0.6 МПА.

рукавные фильтры

Особливості роботи та виконання.

Фільтрація здійснюється за рахунок пропускання запилених повітряних мас крізь тканину рукава. Залежно від складу газів і пилу підбирається матеріал тканини. Шкідливі виділення всередині фільтрів можуть переміщатися в різних напрямках: із зовні в рукав або навпаки. Такі агрегати як рукавні фільтри є досить універсальними. Можливе виконання різних розмірів і в різному видовому виконанні з певними технічними характеристиками. Також ви можете індивідуально розробити або ж підібрати конструкцію рукавного фільтра з урахуванням габаритних характеристик та існуючих обмежень місця під установку.

Термін експлуатації фільтрувальних матеріалів може досягати від 2 до максимуму 6 років. Пам’ятайте, що своєчасна заміна фільтруючого рукава є запорукою ефективної та тривалої роботи всієї конструкції.

Купити рукавний фільтр можна на сайті проектно-монтажної компанії 7-vz.com. У каталозі представлений широкий вибір обладнання з різними технічними характеристиками і розмірів. Досвідчені майстри проведуть оперативний і якісних монтаж.

Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Комментарии запрещены.